HAKKIMIZDA

Samsun Max Rent a Car
Samsun rent a car ve oto kiralama firmamızdan her marka ve model araç ihtiyacınız için uygun fiyatlara araç kiralayabilirsiniz.

Rent a car hizmeti veren firmamız, her müşteriye aradığını sunmak için oldukça geniş bir araç filosu sunmaktadır. Günlük hayattaki olağan işleriniz için, şehir dışı gezileriniz için ya da düğün gibi özel günlerinizde kullanmak için aradığınız tüm araçları firmamız aracılığıyla kiralayabilirsiniz.

Samsun rent a car ve oto kiralama firmamızda bulunan araçlar müşterilerin farklı ihtiyaçları gözetilerek seçilmektedir. Bu sayede lüks araçlar, spor araçların yanı sıra günlük kullanımlarınız için uygun araçlar da filomuzda yer almaktadır. Müşterilerimiz amacını ya da kullanım yerini belirtirse onlar için en uygun araçlar tavsiye edilecektir.

Kiralanmak istenen araçlar için süre tayini de yine müşterimizin ihtiyacına göre olacaktır. Günübirlik işlerinizi için günlük araç kiralamanız mümkündür. Şehir dışına çıkmak ya da tatile gitmek içinse birkaç günlük ya da haftalık olarak araç kiralamak mümkündür. Dilerseniz de işyeriniz ya da şirketiniz için aylık olarak araba kiralayabilirsiniz.

Vizyon

Samsun’da araç kiralama faaliyetine başladığı günden beri hizmet kalitesini arttırarak yoluna devam eden Samsun rent a car firmamız, yeni hedefleri ile büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden beri araç filosunu günden güne arttıran firmamız, son çıkan sıfır kilometre araçları bünyesinde katmaya devam etmektedir. Bu filo hibrit araçların dahil olması ve teknolojinin takip edilmesiyle daha da genişleyecektir.

Sadece araç filosu değil çalışan sayısı da artan firmamız, büyümeye devam etmektedir. Bu anlamda sürekli genişletilen hizmet çemberi genişlemeye devam etmektedir. Araç kiralama alanında yenilikçi çözümleri de bünyemize katarak yolumuza devam ediyoruz. Samsun rent a car firmamız yenilikçi, işlevsel, anlayışlı ve kaliteli çözümleri ile büyümeye devam etmektedir.

Misyon

Samsun rent a car firmamız hizmet verdiği yıldan beri müşteri memnuiyetini arttırmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Bu hedef için araç filosunu her geçen gün arttırmakta, güler yüzlü çalışanları ile güven vermekte ve uygun fiyatları ile herkese hitap etmeye çalışmaktadır.

Samsun şehir içi yolculuklar, şehir dışı yolculuklar ya da havaalanı transferleri için Samsun rent a car firmamız güvenle hizmet vermektedir. Yolculuk tipiniz ya da aracı kiralama sebebinize uygun olan araç seçeneklerini sizler için sunuyoruz. Günlük arabalar, lüks ya da klasik arabalar pek çok farklı seçenek ile herkese hitap edecek şekilde hizmet sunuyoruz. Uygun fiyatlarla birleşen kaliteli araçlar sayesinde firmamız yoluna ilerleyerek devam etmektedir.

5

5

5